Loading Events

« All Events

Dirbtinis Intelektas su gyvate vardu Pytonas! (LIT)

February 1 - October 28

Šis kursas vyks lietuvių kalba, kurso tikslas suteikti pagrindinių žinių ir įgūdžių, reikalingų dirbant su duomenimis ir kuriant mašininio mokymosi modelius. Kurso metu išmoksite atpažinti ir apdoroti įvairių tipų duomenis, įskaitant gerus, blogus ir trūkstamus duomenis.

Taip pat sužinosite apie regresijos modelius ir tobulinimo metodus, įskaitant paprastą ir daugkartinę tiesinę regresiją, polinominę regresiją ir normalizavimo bei standartizavimo metodus. Aptarsime, kaip sukurti bandymų ir mokymo duomenų rinkinius ir kaip atlikti funkcijų mastelį, kad jūsų modeliai būtų tikslūs ir patikimi. 

Kursų metu naudosime populiarius įrankius, tokius kaip NumPy, Pandas ir Matplotlib, norėdami ištirti ir vizualizuoti duomenis. Kurso pabaigoje turėsite tvirtą supratimą apie pagrindines duomenų mokslo ir mašininio mokymosi sąvokas ir metodus, kurie paruoš jus tolimesnėms studijoms ir karjerai šioje įdomioje srityje.

Kursai prasidės spalio 2 d. ir vyks kiekvieną pirmadienį nuo 17.30 val. iki 19.30 val., iki spalio 23 d.

Details

Start:
February 1
End:
October 28
Event Category:
Website:
https://courses.balticinternships.eu/login/index.php

Contact us

Fill in the form below or give us a call and we'll contact you. We endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.