Loading Events

« All Events

Microsoft 365 administrēšana (LV)

28. November, 2022 - 14. April, 2023

Kurss pieejams apgūšanai pašmācības ceļā. Microsoft 365 ir viens no populārākajiem produktivitātes mākoņpakalpojumiem, kas nodrošina inovatīvu un inteliģentu pieredzi un uzticamu platformu, lai palīdzētu cilvēkiem un uzņēmumiem paveikt vairāk. Izmantojot Microsoft 365, darbs ir netraucēts un saziņa ir vienmērīga gan iekšēji, gan ārēji. Neatkarīgi no vietas un laika varat piekļūt savai Office videi, kur faili vienmēr ir atjaunināti un pēdējie izmantotie materiāli ir tikai viena klikšķa attālumā.

Šajā modulī jūs iegūsiet zināšanas un pieredzi par Microsoft 365 produktivitāti, grupu darbu, biznesa pārvaldību, drošību un atbilstības iespējām. Jūs uzzināsiet, kā pārvaldīt savu Microsoft 365 nomnieku, kas ietver nomnieka plānošanu un konfigurāciju un nomnieka pakalpojumu pārvaldību. Jūs uzzināsiet vairāk par  Microsoft 365 produktu funkcionalitāti, tostarp Exchange Online, SharePoint Online, Microsoft Teams, Microsoft Power Platform un dažādu ierīču pārvaldības iespējām. Jūs uzzināsiet, kā plānot un ieviest Azure AD Connect, kā pārvaldīt sinhronizētās identitātes un kā ieviest paroļu pārvaldību pakalpojumā Microsoft 365, izmantojot daudzfaktoru autentifikāciju un pašapkalpošanās paroļu pārvaldību. Visbeidzot, jūs uzzināsiet, kā veikt uzņēmuma attīstības plānošanu, izmantojot Microsoft 365  modernos pārvaldības līdzekļus.

Kurss ir pieejams pašmācībai.

Details

Start:
28. November, 2022
End:
April 14
Event Category:
https://courses.balticinternships.eu/course/view.php?id=19

Contact us

Fill in the form below or give us a call and we'll contact you. We endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.