Loading Events

« All Events

Python programmēšana (LV)

8. April, 2023 - 30. June, 2024

Kurss ir pieejams apgūšanai pašmācības ceļā līdz 30.06.2024.

Python ir augsta līmeņa atvērtā koda programmēšanas valoda, ko izmanto vispārējas nozīmes programmatūras projektēšanai. Pēdējos gados Python popularitāte ir palielinājusies, pateicoties tās izmantošanai datu zinātnē. Tā ir daudzpusīga programmēšanas valoda, satur daudzas datu analīzes paketes un var ievērojami palielināt produktivitāti. To izmanto daudzās nozarēs, piemēram, personāla atlasē, veselības aprūpē, finanšu pakalpojumos, mārketingā, izglītībā un daudzās citās jomās. Python ir lieliski piemērota prototipu veidošanai un ir ļoti mērogojama valoda. TIOBE nosauca Python par gada programmēšanas valodu 2020. gadā. Python ir vieglāk lasīt, rakstīt un iemācīties nekā lielāko daļu citu lielo programmēšanas valodu. Python ir arī interpretēta programmēšanas valoda, un atšķirībā no kompilētajām valodām katru koda rindu var izpildīt, tiklīdz tā ir ierakstīta un rezultāti ir redzami uzreiz. Tas ir lieliski piemērots jauniem programmētājiem, lai uzreiz iegūtu acīmredzamu sava koda izpildes rezultātu.

Šis kurss ir paredzēts studentiem, kuri vēlas iemācīties rakstīt Python kodu, atpazīt Python atbalstītos datu tipus un spētu izveidot Python kodu, kas loģiski atrisina konkrētu problēmu. Studenti iemācīsies rakstīt, atkļūdot, uzturēt un dokumentēt Python kodu. Šis kurss ir paredzēts jauniem un pieredzējušiem programmētājiem, kuri vēlas iemācīties rakstīt Python kodu un novērst tajā radušās kļūdas. Teorētiskās zināšanas pastiprina praktiski laboratorijas vingrinājumi.

Details

Start:
8. April, 2023
End:
June 30
Event Category:
Website:
https://courses.balticinternships.eu/course/view.php?id=54

Contact us

Fill in the form below or give us a call and we'll contact you. We endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.